Mramorové doplnky – hit roku 2019?

Bytový dizajnéri začali vymýšľať rôzne nové doplnky a spôsoby, ako do našich bytov a domov priniesť viac prírody. Nie je to len o prírodných materiáloch alebo rôznych druhoch kvetov, ale môžu to byť doplnky pozostávajúce z prírodných častí. Ukážeme vám, aké vychytávky si môžete aj vy do bytu či domu zaobstarať.

Mramorové doplnky - hit roku 2019?
Mramorové doplnky – hit roku 2019? (Foto: unsplash.com)

Na čom všetkom nájdete mramor?

Ako prvý si teda môžete zaobstarať do domu práve mramorový obklad, a to nie len do kúpeľne, ale aj do kuchyne či iných miestností v byte či dome. Veľmi moderné sú aj konferenčné a jedálenské okrúhe stoly so zlatými alebo striebornými nožičkami a mramorovou doskou na vrchu. Takýto dizajn stolíka je čistý a nadčasový. No nemusíte mať mramor len na kusoch nábytku. Veľmi dobre vyzerá aj na textíliách, takže si môžete zaobstarať mramorovú deku a obliečky na vankúše. Mramorové sú teraz aj príbory, tácky alebo taniere.

Rôzne farby mramoru

Na výber nie je len taký ten obyčajný bielo sivý mramor, ale podľa miesta pôvodu môže mať mramor aj iné farby, napríklad červenú, čiernu alebo do ružova. Doplnky s mramorovým dizajnom sa teda môžu líšiť a vytvárať farebné akcenty.