Aký stolík na servírovanie alkoholu? Toto sú jasné trendy

Kvalitný najlepší alkohol si pokojne môžete dať kdekoľvek s tými správnymi priateľmi. Aj pohodlie domova môže byť tým správnym miestom. Vhodne ho servírovať je základ. Na trhu je mnoho nízkych stolov na servírovanie. Mal by byť z pravého masívneho dreva, aby esteticky podporil pocit z kvalitného nápoja.

Aký stolík na servírovanie alkoholu? Toto sú jasné trendy
Aký stolík na servírovanie alkoholu? Toto sú jasné trendy (Foto: unsplash.com)

Stolíky na mieru

Medzi originálne kúsky patria napríklad stolíky od overených a známych výrobcov. Často vedia na zákazku vyrobiť dekoratívny stôl z masívneho dreva. Stôl je tak často 100% ručne robený. Teda sa jedná vždy o originál a tým aj perfektný kúsok do každého interiéru.

Na požiadanie zákazníka je možné vytvoriť stôl na rôzne fľaše, ako je whisky, alebo víno. Všetky vaše obľúbené alkoholické nápoje si tak nájdu svoje miesto. Vhodným drevom je jaseň, orech, čerešňa, mahagón, alebo exotické drevo. Klasika ako dub je taktiež vítaná a cenovo dostupnejšia varianta.

Aj zo samotných sudov whisky sa dá vyrobiť nábytok. Sudy sa často používajú na vytvorenie originálnych kúskov, pričom sa zabúda na pôvodný účel. Príkladom je tvorba Gustafa Andersa Rootha, ktorý vyrába Barrelly Made It (BMI). Tento dizajnér vytvára kusy z regenerovaných sudov whisky z amerických liehovarov a vínnych sudov z miestnych a severných kalifornských vín.