Dizajnovo atraktívna tieniaca technika, ktorá sa hodí do moderných domácností

Ochrana pred slnečnými lúčmi, ale aj zvedavými pohľadmi z exteriéru je považovaná za dôležitú súčasť domácnosti. Býva montovaná prakticky ihneď po nasťahovaní do úplne nových doposiaľ neobývaných priestorov.

Dizajnovo atraktívna tieniaca technika, ktorá sa hodí do moderných domácností
Dizajnovo atraktívna tieniaca technika, ktorá sa hodí do moderných domácností (Foto: unsplash.com)

Ak hľadáte dizajnovo atraktívnu tieniacu techniku, ktorá sa hodí do moderných priestorov, vyberte si niektorú z týchto dizajnovo atraktívnych tieniacich techník.

Plissé rolety

Interiérové žalúzie je veľmi obľúbená tieniaca technika, avšak v súčasnosti sa začínajú preferovať iné tieniace techniky. Moderné skladacie žalúzie, alebo ak chcete štýlové plissé rolety, sú dizajnovo atraktívnou tieniacou technikou, ktorá pasuje do moderných domácností, najmä domácností s veľkými presklenými plochami.

Táto tieniaca technika sa jednoducho montuje a dokonca je možné kúpiť si aj plissé rolety na strešné okná. Sú šité na mieru okien, takže sa nemusíte báť, že by vám nevyhovovali a museli by ste si ich dávať kvôli nevyhovujúcej veľkosti preč.

Skladacie látkové žalúzie akým sú plissé rolety oblečú vaše okná a poskytnú zatienenie priestorov.

Rolety pre strešné okná

Podkrovné priestory by mali byť dôkladnejšie chránené pred priamym slnkom a práve preto vám odporúčame vyberať moderné rolety pre strešné okná. Jedná sa o dizajnovo atraktívnu tieniacu techniku. Predávajú sa zväčša jednofarebné a majú pevnú hliníkovú konštrukciu, ktorá zaručuje ich trvácnosť. Ak chcete kvalitnú tieniacu techniku, mali by ste uprednostňovať práve moderné rolety pre strešné okná.

Medzi kvalitné a dizajnovo atraktívne tieniace techniky radíme aj moderné screenové rolety, vonkajšie žalúzie, ale aj pekné hliníkové, či drevené pergoly. Ochrana pred slnečnými lúčmi je veľmi dôležitá najmä v letných mesiacoch. Na jeseň a cez zimu zase oceníte zatemnenie práve kvôli skorému stmievaniu sa.

Text:PR